Changes to the Register of Members' Interests
Katherine Fletcher

List all MPs and Register editions

This page shows how Katherine Fletcher's entry in the Register of Members' Interests has changed over time, starting at the most recent and working back to the earliest we have managed to parse. Please be aware that changes in typography/styling at the source might mean something is marked as changed (ie. removed and added) when it hasn't; sorry about that, but we do our best with the source material.

RemovedAdded

10 February 2020 - View full entry

8. Miscellaneous

 
  • From 27 January 2020, member of the Leyland Town Deal Advisory Board. This is an unpaid role. (Registered 21 January 2020)

11 January 2020 (first entry we have)

8. Miscellaneous

  • I currently hold office as a Knutsford Town Councillor. (Registered 08 January 2020)