Changes to the Register of Members' Interests
Dennis Skinner

List all MPs and Register editions

This page shows how Dennis Skinner's entry in the Register of Members' Interests has changed over time, starting at the most recent and working back to the earliest we have managed to parse. Please be aware that changes in typography/styling at the source might mean something is marked as changed (ie. removed and added) when it hasn't; sorry about that, but we do our best with the source material.

RemovedAdded

8 June 2015 - View full entry

9. Family members employed and paid from parliamentary expenses

 
  • I employ my partner, Lois Blasenheim, as Executive Secretary.

21 June 2006 - View full entry

4. Sponsorship or financial or material support

  • Contribution to Bolsover Constituency Labour Party for the 2005 General Election campaign from Amicus. (Registered 7 June 2005)
 

1 November 2005 - View full entry

4. Sponsorship or financial or material support

 
  • Contribution to Bolsover Constituency Labour Party for the 2005 General Election campaign from Amicus. (Registered 7 June 2005)

10 November 2000 (first entry we have)

Nothing