Changes to the Register of Members' Interests
Barbara Roche

List all MPs and Register editions

This page shows how Barbara Roche's entry in the Register of Members' Interests has changed over time, starting at the most recent and working back to the earliest we have managed to parse. Please be aware that changes in typography/styling at the source might mean something is marked as changed (ie. removed and added) when it hasn't; sorry about that, but we do our best with the source material.

RemovedAdded

1 November 2005 - View full entry

10. Miscellaneous and unremunerated interests

  • Parliamentary co-ordinator of Migration Alliance (unpaid).
 

3 December 2004 - View full entry

4. Sponsorship or financial or material support

  • My constituency Labour Party received in September 2003 a donation of £5,000 from Amicus MSF, of which I am a Member. (Registered 27 October 2003)
 

16 July 2004 - View full entry

10. Miscellaneous and unremunerated interests

 
  • Parliamentary co-ordinator of Migration Alliance (unpaid).

4 December 2003 - View full entry

4. Sponsorship or financial or material support

 
  • My constituency Labour Party received in September 2003 a donation of £5,000 from Amicus MSF, of which I am a Member. (Registered 27 October 2003)

10 November 2000 (first entry we have)

Nothing