George Eustice

The Minister of State, Department for Environment, Food and Rural Affairs

Conservative MP for Camborne and Redruth

How George Eustice voted on Social Issues #

Last updated: 13 June 2018

How George Eustice voted on Foreign Policy and Defence #

Last updated: 12 September 2018

How George Eustice voted on Welfare and Benefits #

Last updated: 8 May 2018

How George Eustice voted on Taxation and Employment #

Last updated: 19 November 2018

How George Eustice voted on Business and the Economy #

Last updated: 12 November 2018

How George Eustice voted on Health #

Last updated: 11 September 2015

How George Eustice voted on Education #

Last updated: 29 June 2017

How George Eustice voted on Constitutional Reform #

Last updated: 17 July 2018

How George Eustice voted on Home Affairs #

Last updated: 14 December 2016

How George Eustice voted on Environmental Issues #

Last updated: 11 July 2018

How George Eustice voted on Transport #

Last updated: 31 October 2017

How George Eustice voted on Housing #

Last updated: 3 May 2016

How George Eustice voted on Miscellaneous Topics #

Last updated: 5 September 2018

Note for journalists and researchers: The data on this page may be used freely, on condition that TheyWorkForYou.com is cited as the source.

For an explanation of the vote descriptions please see the FAQ entries on vote descriptions and how the voting record is decided

Profile photo: © Parliament (CC-BY 3.0)