David McNarry

Former UKIP MLA for Strangford

Recent appearances

More of David McNarry’s recent appearances

Profile

Former UKIP MLA for Strangford

Entered the Assembly on 26 November 2003 — General election

Left the Assembly on 24 March 2016 — Election

Party was UUP until 29 Jan 2012; Independent until 4 Oct 2012

Numerology

Please note that numbers do not measure quality. Also, representatives may do other things not currently covered by this site. More about this

  • 7 people are tracking this MLA

Note for journalists and researchers: The data on this page may be used freely, on condition that TheyWorkForYou.com is cited as the source.

This data was produced by TheyWorkForYou from a variety of sources. Voting information from Public Whip.